Kunstmuru Tenerife 25

Laste mänguväljakule sai paigaldatud kunstmuru kate, et oleks lõbus ja turvaline mängida.

Klient : Krapi külalistemaja
Aasta : 2017
Modulyss-STEP

Plaatvaip annab vabaduse luua väga eriilmelisi ja huvitavaid ruumilahendusi, kus põrand pole pelgalt igal ruumi osa vaid omaette sisustuselement.

Klient : Kuressaare-Noortekeskus
Aasta : 2016
Itec-Optimise

Akustiline PVC kate sobib suurepäraselt ruumi, kus müratase on tavapärasest suurem. 

Klient : Kuressaare-Noortekeskus
Aasta : 2016
Itec-Concept-Ultimate

Itec-Concept-UltimatePVC kate on väga kõrge kulumiskindlusega ja laia värvitoonide valikuga. Ekstra SANITEC antibakterjaalne pinnatöötlus ja PUR+ mustusthülgav kaitsekiht. Suurepärane valik koolides, lasteaedades ja tervishoiuasutustes.

Klient : Lastead,Väike-Posti-8A, Pärnu
Aasta : 2016
DSGN CLOUD 912

DSGN CLOUD 912 plaatvaiba kollektsioonis on mitmeid eri ilmelisi vahvaid valikuid.

Klient : Lepanina Hotell, lounge
Aasta : 2017
Nõelvildist runner SINTELON 702 Grey

Paigaldasime helisummutuse eesmärgil ärihoone pikkadesse koridoridesse nõelvildist runneri Sintelon URB 702 Grey. Kate talub hästi välisjalanõudega kõndimist ning oma poorse ja geelja latexpõhja poolest annab hea sammumüra summutuse. Nägus ja ajatu välimus pakub nii silmailu kui on lahendatud ka praktiline pool. Pildil olevas koridoris on kate laiusega 120 cm.

Klient : Viimsi Äritare
Aasta : 2017
Gamrat SPORT sportkate

Paigaldasime Krootuse kooli võimlasse sport PVC katte, mis on spetsiaalselt välja töötatud tagamaks mugavama mängimise : igasuguse müra summutamine, kergelt reljeefne pind pidurdab libisemist ja mitmekihiline vahune põhi pehmendab hüpetel tekkivat põrutust jalgadele. 
Katted ei sisalda inimesele kahjulikke aineid mille ei ole kasutamise piiranguid. Pinnakate on vastupidav kriimustustele.

Klient : Krootuse kooli võimla
Aasta : 2017
Moodulrest KING

Sikupilli kaubanduskeskusse sai paigaldatud moodulrest KING. Tugev ja vastupidav matt sobib kasutada erinevates avalikes rajatistes ja kodumajapidamises, kus on vajalik profesionaale tulemus. King on mõeldud Põhjamaade mitmekesistele tingimustele. Kingil on pisut raskem materjal kui teistel kummisegu mattidel, kuid seda on lihtne puhastada. Mati pinnal on väiksed nupud, mis eemaldavad tõhusalt kinga talla all oleva mustuse. Mustus langeb resti põhja, mida saab kergesti puhastada matti kokku rullides.Moodulite alumisele pinnale on tehtud trenaaz, mis võimaldab kogunenud vee äravoolu, ilma, et matt pealt märjaks jääks. Moodlumati eripäraks ja suureks plussik on, et matti saab kokku lüüa kliendile sobivas mõõdus, vähendades niimoodi materjali kulu. Mooduli mõõdud 150x150 mm

Klient : Sikupilli Kaubanduskeskus
Aasta : 2018